Akumulatory
Bydgoszcz

Oferujemy akumulatory samochodowe na wymianę w Bydgoszczy. W asortymencie znajduje się sprzęt marki Motrio. Jeśli jednak jesteś zainteresowany montażem i zakupem urządzenia od innego producenta, skontaktuj się z nami. Sprowadzimy je dla Ciebie, doradzając Ci w kwestiach technicznych, aby Twój wybór uwzględnia założenia budżetowe i wymagania dotyczące eksploatacji konkretnego pojazdu. Dokonujemy wymiany w autach wszystkich marek, różnych producentów.

Kiedy należy wymienić akumulator?

Producenci urządzeń zalecają ich wymianę co 5-6 lat i nie ma przy tym znaczenia poziom eksploatacji samochodu czy jego przebieg. Wiele osób zwleka jednak z tą czynnością, wychodząc z założenia, że skoro akumulator wciąż działa, to nie należy się go pozbywać. To błędne stwierdzenie, które może generować znacznie większe koszty niż sama wymiana elementu.

Z czego to wynika? Urządzenie, pozornie sprawne, po upływie okresu eksploatacji zalecanego przez producentów może wywierać negatywny wpływ na elektronikę w pojazdach. Ewentualne wycieki i uszkodzenia będą znacznie droższe w naprawie niż zakup nowego akumulatora.

Objawy uszkodzonego akumulatora

Zdarza się, że akumulatory ulegają uszkodzeniom częściej niż co kilka lat. O ich złym stanie świadczą:

  • problemy z odpalaniem auta — szczególnie jeśli pojawiają się w ciepłe dni lub zimą w garażowanych pojazdach,
  • problem z uruchomieniem silnika mimo działającego rozrusznika,
  • pojawienie się czerwonego lub czarnego światełka w urządzeniach ze wbudowanym testerem.

 

Jeśli zauważysz te objawy, nie zwlekaj. Przyjedź do naszego warsztatu. Dobierzemy akumulator do potrzeb auta i zajmiemy się jego wymianą. Zapraszamy do współpracy.


Skontaktuj się z nami