Diagnostyka komputerowa Bydgoszcz:
przeglądy i naprawy

Wykonujemy przeglądy i naprawy pojazdów wszystkich marek w Bydgoszczy. Działania rozpoczynamy od diagnostyki komputerowej. Aby ją wykonać, używamy nowoczesnych programów. Dzięki nim szybko i trafnie odnajdujemy źródło problemu, co umożliwia natychmiastowe przystąpienie do napraw. W konsekwencji odzyskujesz samochód tak szybko, jak to możliwe, więc wkrótce ponownie możesz cieszyć się bezpieczną, komfortową jazdą.

Do skutecznego znalezienia źródła problemu konieczne są nie tylko narzędzia diagnostyczne, ale i wyspecjalizowany personel. Zatrudniamy mechaników i elektryków zajmujących się samochodami od różnych producentów, którzy specjalizują się zarówno w niewielkich awariach pojedynczych elementów, jak i w usuwaniu zaawansowanych usterek.

Do napraw wykorzystujemy rozbudowane zaplecze technologiczne: maszyny, które zwiększają precyzję działania, przez co masz pewność, że połączone elementy są sobą odpowiednio zespolone, umocowane, zregenerowane czy zakonserwowane.

W warsztacie używamy części od renomowanych producentów, które mają certyfikaty potwierdzające ich jakość i bezpieczeństwo — PIMOT. Dzięki temu masz pewność, że będziesz mógł w bezawaryjny sposób korzystać z nich przez lata.

Naprawa zawieszenia i inne usługi naprawcze

W ramach działania serwisu przeprowadzamy m.in.:

  • przeglądy pojazdów — w ich trakcie sprawdzamy sprawność poszczególnych układów, poziom zużycia części ulegających nadmiernej eksploatacji, wskazujemy czynności, jakie należy przeprowadzić w celu przywrócenia pojazdowi pełnej sprawności;
  • naprawy zawieszenia — wymieniamy amortyzatory, łączniki stabilizatorów, sworznie i inne elementy układu;
  • uzupełnianie płynów eksploatacyjnych — sprawdzamy ich poziom, uzupełniamy ubytki, a w razie potrzeby dokonujemy wymiany płynów;
  • naprawy ogólne — sprawdzamy stan m.in. hamulców i dokonujemy regeneracji.

 

Po przeprowadzeniu diagnostyki komputerowej omówimy z Tobą zakres niezbędnych prac i przedstawimy Ci wstępną wycenę proponowanych rozwiązań. To pozwoli Ci uniknąć ukrytych kosztów i nastawić się na to, jaką cenę wygeneruje naprawa.

Jeśli w trakcie pracy zauważymy dodatkowe usterki, poinformujemy Cię o nich. Doradzimy Ci, co warto w związku z nimi poczynić. Uwzględniamy przy tym opłacalność poszczególnych działań, stan pojazdu, jego sposób eksploatacji.

Kiedy udać się do warsztatu?

Jeśli chodzi o przeglądy techniczne pojazdu, to należy je wykonywać co najmniej raz do roku. Warto oddać samochód do mechanika również wtedy, gdy planujesz daleką podróż. Sprawdzenie stanu auta przed nią pozwoli zminimalizować ryzyko awarii na trasie, a także związanych z nią kosztów i stresu.

Oczywiście przeglądy i bieżące naprawy należ wykonywać również wtedy, gdy zauważysz nagłe i niespodziewane zmiany w funkcjonowaniu samochodu. Należą do nich m.in.:

  • niepokojące dźwięki wydawane przez pojazd,
  • nagły wzrost poziomu zużycia paliwa,
  • wydłużona droga hamowania,
  • brak pełnej kontroli nad sterowaniem pojazdem w trakcie jazdy,
  • problemy wynikające z funkcjonowania układu chłodzenia.

 

Im szybciej zdecydujesz się skorzystać z pomocy specjalistów, tym szybciej odzyskasz sprawny samochód. Istnieje przy tym duże prawdopodobieństwo, że usterka będzie jeszcze na tyle mało zaawansowana, że koszty naprawy będą mniejsze niż np. w sytuacji, gdy dojdzie do poważnych uszkodzeń obejmujących kilka podzespołów. Zapraszamy do współpracy.


Wykonujemy przeglądy serwisowe, bieżące naprawy samochodów wszystkich marek

Skontaktuj się z nami